Judokat ryhmissä

Seuran judokat ryhmissä kaudella 2019 - 2020

Alla on tulevan kauden ryhmäjaot. Mikäli nimesi on väärässä ryhmässä tai sitä ei löydy laisinkaan niin ilmoita asiasta sähköpostilla judo.kirju(at)gmail.com.

Naperojudo ryhmä

Uudet kurssilaiset kaudelle 2019 - 2020 (päivitetty 28.10.2019)

  1. Ossi M
  2. Nelli N
  3. Emmi S
  4. Aada V
  5. Alfred W
  6. Ani H
  7. Oliver N
  8. Mio L
  9. Rasmus S
  10. Samuel K

Junnujen peruskurssi

Peruskurssilla jatkavat kaudella 2019 - 2020

  1. Aapo S
  2. David R
  3. Eero S
  4. Eero K
  5. Jonatan H
  6. Konsta K
  7. Lumi K
  8. Liam C
  9. Max P
  10. Raphael A

Uudet kurssilaiset kaudelle 2019 - 2020 (päivitetty 28.10.2019)

  1. Samuel N
  2. Laura R
  3. Saara R
  4. Riku R
  5. Jussa V
  6. Tobias C
  7. Alma V
  8. Nea P
  9. Kalle V
  10. Aku M

Aikuisten ja nuorten peruskurssi

Uudet kurssilaiset kaudelle 2019 - 2020 (päivitetty 28.10.2019)

  1. Kristina B
  2. Iida L

Junnujudo 1 ryhmä

  1. Ada H
  2. Daniel I
  3. Eliot J
  4. Esko M
  5. Emil R
  6. Jussi M
  7. Laura I
  8. Leevi R
  9. Max S
  10. Niilo J
  11. Oliver N
  12. Petja K (siirtyy Junnujen peruskurssilta)
  13. Saimi M
  14. Sami O'
  15. Tino L
  16. Teemu A
  17. Tuomas L (siirtyy Junnujen peruskurssilta)

Junnujudo 2 ryhmä

  1. Aaron H
  2. Antti N
  3. Carlos V
  4. Emil H
  5. Emma L
  6. Martin L
  7. Robin L
  8. Ronja K
  9. Sade K
  10. Uljas J
  11. Venla A
  12. Vesa V

Aikuisten ja nuorten ryhmä

  1. Alexandra B
  2. Axel S
  3. Eetu L
  4. Eetos J (siirtyy Junnu 2 ryhmästä)
  5. Elia W
  6. Emilia K
  7. Frida L
  8. Fredrik E
  9. Hannu R
  10. Hermann M
  11. Jaana K
  12. Jan L
  13. Janne T
  14. Janne P
  15. Jari U
  16. Jens L (siirtyy Junnu 2 ryhmästä)
  17. Jouni K
  18. Juuso H
  19. Leif I
  20. Kalevi R
  21. Marko L
  22. Matti J
  23. Mika S
  24. Niina N
  25. Mikko H
  26. Pasi S
  27. Pasi R
  28. Pauli K
  29. Petri K
  30. Rasmus R
  31. Roger O
  32. Santeri L
  33. Teppo M
  34. Tomi V
  35. Tommi H
  36. Veeti K
  37. Vili V
  38. Vilma S

Sovelletun judon ryhmä

  1. Ahmet O
  2. Aku V
  3. Joona K
  4. Kaarle M
  5. Mortti K
  6. Sami S
  7. Kerttu P

Päivitetty 10.11.2019